Jak wynająć autokar w Biurze Podróży SKORPION"A"?

AOdwiedzając naszą stronę internetową masz możliwość zapoznania się z informacjami dotyczącymi autokarów jakimi dysponujemy.

BKorzystając z formularza kontaktowego lub telefonu podanego na naszej stronie internetowej skontaktuj się z nami w celu omówienia transakcji.

CPrzyjdź do naszego biura przy ul. Szewskiej 10 w Grudziądzu i zapoznaj się ze szczegółową specyfikacją naszych autobusów.

DAtrakcyjne ceny  i wysoka jakość świadczonych usług pozwoliły nam na zdobycie zaufania  biur podróży, szkół, urzędów, zakładów pracy, parafii oraz klubów sportowych.

 

Najczęściej zadawane pytania

Kto może wynająć autokar?
Naszą ofertę wynajmu kierujemy do biur podróży, organizatorów wszelkiego rodzaju imprez, szkół, firm, grup zorganizowanych oraz osób prywatnych. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę przewozową zarówno na terenie Polski jak i całej Europy.
Ile miejsc jest w autokarze?
W zależności od ilości osób jaką liczy grupa oraz Państwa oczekiwań możemy zapewnić autokary o zróżnicowanej ilości miejsc dla pasażerów.
Czy przy wynajmie autokarów obowiązują zniżki i promocje?
Oferujemy upusty, w zależności od terminu wynajmu, trasy czy ewentualnej wcześniejszej współpracy.
Ile dokładnie kosztuje wynajęcie autokaru?
Precyzyjną kalkulację wynajęcia autokaru obliczamy na podstawie szczegółowego zapytania. Można je do nas przesłać korzystając z formularza zamówienia, który znajduje się tutaj.
Jakie wyprzedzenie czasowe obowiązuje przy rezerwacji?
Prosimy pamiętać, że planując imprezę należy odpowiednio wcześniej przysłać do nas zapytanie i dokonać rezerwacji autokaru.

Komfort podróżowania

 

 

Bezpieczeństwo

Biuro Podróży SKORPION"A", Grudziądz, Kujawsko-Pomorskie, Biuro Podróży, Wycieczki Grudziądz, Bilety Grudziądz, Autokar do wynajęcia, Wynajem autokarów Grudziądz.